KURUMSAL

2015 yılında Rize'de gıda ve temizlik ürünlerinin toptan ticareti ile ticari hayatına başlayan MFS GIDA PAZARLAMA , gelişen ürün portföyü ve pazarlama ağıyla büyüme kaydedip her geçen gün etkinlik alanını arttırmaya devam etmektedir.

Rize Toptancılar Sitesinde 1500 m² kapalı alan 500 m² açık alanda tedarik zincirinde önemli bir rol oynayan firmamız; bünyesinde bulunan distribütörlüklerin temsiliyetini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bu çalışmaların yanı sıra yurt dışı tedarik zincirinde de önemli rol oynayan firmamız; Dinamik ve profesyonel kadrosuyla, yaygın dağıtım ağıyla istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Gürcistan, Azerbaycan, Ruysa, Ukrayna aktif olarak faaliyet gösterdiği ihracat bölgeleridir.

Misyonumuz, ürün hizmet ve kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak ve müşteri sadakatini sağlamaktır.

Vizyonumuz, doğru kalite ve fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamaktır.